Kde přesně si budete užívat Vaší dovolenou u moře?

airplane.png
shop.png
sun-umbrella.png

Z České republiky lze využít přímý letecký spoj z Pardubic, Krakowa a Vídně společnosti Ryanair, 

 

Apartmán Isla leží jižně od města Alicante v oblasti Gran Alacant na východním pobřeží Španělska Costa Blanca. Letiště v Alicante je pouhých 11 km od ubytování, kde se dostanete taxi nebo pronajatým autem, které je přistaveno již na letišti a které můžete využít na výlety po okolí či jenom na nákupy - rádi s pronájmem poradíme.

 

Prázdninový dům je součástí uzavřeného komplexu, který skýtá pohodu a klid potřebný pro odpočinek, denně udržovanou čistotu okolí, zahrady, dětského hřiště i bazenů. Součástí je i parkovací místo.

 

V blízkosti se nacházejí obchody i restaurace s rozličným jídlem i nápoji. Nákupní centrum je odtud vzdáleno 20 minut chůze, pár minut autem a nabízí vše pro všechny věkové kategorie. K nákupu je k dispozici Lidl, Mercadona a další obchody a markety. Tam i dostanete denně čerstvé ryby z přístavu  Santa Pola

 

Jedna z nejkrásnějších pláží oceněná modrou vlajkou je vzdálená cca 800 m. Po cestě k moři můžete navštívit park s posezením ve stínu palem a olivovníků.

 

Daná přímořská oblast s více než 300 hodin slunečního svitu ročně Vám zaručuje jistotu stálého slunečného a teplého počasí. 

máte sbaleno?